0532 151 11 65
Whatsapp
Yaşlı Bakıcı Hizmeti

Ailenizde özel bakıma ihtiyacı olan yaşlı bireyler varsa ve onların fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının bu konuda eğitim almış profesyoneller tarafından giderilmesini istiyorsanız nitelikli bir yaşlı bakıcısı ile çalışmanız gerekir. Evde yaşlı bakımı hizmeti

Hasta Bakıcı Hizmeti

Bazı durumlarda hasta bakımı işinin bütün günü kapsayabileceğini de düşünürsek böyle bir desteğe mutlaka ihtiyacınız olacaktır.Yıdız danışmanlık olarak sizi ihtiyacınıza uygun bir donanıma sahip hasta bakıcı ve refakatçilerle buluşturmaya talibiz.

Hemşire Hizmeti

Hastaya bir plan çerçevesinde her yönüyle mükemmel bir bakım yapmak üzere eğitim almış olan hemşireler sadece beslenme, ilaç verme, pansuman veya enjeksiyon yapma konularında değil hasta odasının dizaynından hastanın psikolojisinin iyileştirilmesine kadar her konuda size yardımcı olacaklardır.

Hastanede Refakatçı Hizmeti

Yıldız Danışmanlık aracılığıyla taşınabileceğiniz refakatçiler bir hastaya bakım verebilecek fiziksel ve sinirsel güce sahip, referanslı, temiz, sabırlı ve güvenilir kişilerdir. Hastanızın hastane veya ev ortamında mükemmel bir şekilde bakılmasını istiyorsanız sizi en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz

Çocuk Bakıcısı

Ebeveynlerin ve çocukların hayatını kolaylaştıracak çocuk bakıcısı adaylarımızı sizlerle buluşturmak için telefonunuzu bekliyoruz. Yıldız Danışmanlık olarak; çocuğunuzu önemsiyor ve sizlere en güvenilir hizmeti veriyoruz.

Çocuk Oyun Ablası

Oyun oynamayı seven, pozitif karakterli ve neşeli bir insanın çocuğunuzun mutlu olmasına büyük katkısı olur. Çocukla ilgilenmekten çok onu bir şeylerle oyalanmaya bırakıp kendi işine bakacak birini istemezsiniz; haklısınız. Güven uyandırmayan birini istemezsiniz, haklısınız; kendisine en değerli varlığınızı emanet ediyorsunuz.

Babek Bakıcısı

Doğru bebek bakıcısı‘na giden yol birçok anne baba için zor bir tecrübe olmuştur. Size bu yolculuğu sizin için daha kolay hale getirmeyi teklif ediyoruz. Çocuğunuzun beslenmesini, dinlenmesini, oynamasını, bir şeyler öğrenmesini üstlenecek olan kişinin seçimi elbette çok önemlidir ve kolay değildir

Yardımcı Personel Hizmeti

Gerek evinizin temizliği gerekse evinizde bulunan değerli eşya antika gibi özel eşyalarınızın özenle düzenlenmesi ev yardımcıların önemli görevleri arasında yer almaktadır. YILDIZ DANIŞMANLIK olarak evlerinize ve villalarınıza ev yardımcıları, temizlikçi, gündelikçi, bekçi, bahçıvan, karı koca çift yardımcılar bularak hayatınızı kolaylaştırabiliriz. 

Günlük Ev Temizliği

Eviniz içerisinde mobilyalarınızı ve düzeninizi hiçbir şekilde bozmadan çalışmalarımıza devam ediyor ve profesyonel ekibimiz ile yaşam alanlarınızı kusursuz bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.